×
Yalova Otelleri

Yakın bir tarihe kadar İstanbul'a bağlı olan Yalova günümüzde ülkemizin yaşanılabilir en güzel yerlerinden birisi olmuştur. Özellikle kaplıcalarıyla, av sahaları ile yaz ve kış turistik alanları ile birlikte modern yapısı ve aranılan bir şeyin çabucak bulunması özelliğiyle ön plana çıkmaktadır Yalova şehri. Gençler ve nitelikli çalışan insanlar arasında yapılan anketlerde ülkemizde yaşanılması en rahat şehirler arasında hep üst sıralarda yer almaktadır Yalova. Kolay ulaşılabilir bir konumda olması, ikliminin de müsait olması Yalova şehrini son zamanlarda hep tercih edilen bir konuma yükseltmiştir. Ülkemizin bu sıralarda en önemli şehirlerinden bir tanesidir Yalova.
Tarihi çok eskilere dayanmaktadır çünkü ilk çağlardan itibaren bölgede yerleşim bulunmaktadır. Sonrasında çeşitli medeniyetler, Bizans imparatorluğu ve Osmanlılar tarafından kullanılmıştır. Günümüzde ülkemizin Marmara bölgesinde yerleşen küçük ama önemli bir şehirdir.
Bu güzel şehir sadece yaz turizmi ile anılmamaktadır. Çok farklı özellikleri ve fonksiyonlar mevcuttur. Av sezonun açılmasıyla birlikte av merakı olan vatandaşların akınına uğramaktadır Yalova. Yurdun dört bir yanından avcılar büyük geniş sahalara doluşmaktadır. Avcıların akınına uğrayan Yalova bir de termal kaplıcalarıyla da meşhur bir yerdir. Sağlık turizminin önemli nüanslarından biri olan termal kaplıcalar ve su tesisleri bakımından Yalova oldukça zengin bir yerdir ve bu konuda gerek yerli gerekse de yabancı turistler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Yani dememiz o ki, Yalova yaz kış turist ve misafirlerle dolup taşmaktadır. Tüm bunların yanında tertemiz ve düzenli kıyıları ile bolca yürüyüş ve etkinlik yapılabilen ve denize girilebilen bir yerdir. Doğa harikası tabiat örnekleriyle insanları mest etmekte ve gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Eğer bugüne kadar Yalova'yı görmediyseniz mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.


Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler