×

Tekirdağ Otelleri


İsmini anıp Tekirdağ dediğimizde aklımıza gelebilecek şeyleri söylesem, sanırım sadece bu sebepten Tekirdağ ziyaretini gerçekleştirmek isteyecek ve buraya tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. Lafı fazla uzatmadan o sihirli sözcükleri söyleyeyim o halde, çünkü Tekirdağ denince akla mavi bayraklı tertemiz deniz, doğal alanlar, yamak paraşütü, tarihi ve kültürel yerler, kaleler ve camiler ile birlikte zengin bir mutfak geliyor. Hem doğal güzellikler hem de tarihi yerleri ve yöresel lezzetleriyle yerli ve yabancı misafirleri için kapılarını açıyor Tekirdağ sizlere.

Gerek İstanbul'a yakın oluşu ve gerekse farklı seçenekleriyle Tekirdağ sizler için unutulmaz bir zaman hazırlıyor. Ülkemizdeki ve dünyadaki turistik yerlerin genelde belli başlı özellikleri vardır. Ama Tekirdağ bu özelliklerden birkaç tanesini aynı anda sunuyor bizlere. Ulaşımı da çok kolaydır. Hele hele İstanbul gibi bir deryanın yanında ve aynı zamanda Marmara bölgesinin de yoğun ziyaret edilen yerlerinden biridir. Endüstrinin bunalttığı iş hayatından sadece hafta sonu olarak da kopabilirsiniz hem de burası batı ve güney sahillerimizden hiç de aşağı kalmayacak derecede güzellikler ve aktiviteler barındıran bir yer olarak karşımızda.

Buraya yani Tekirdağa geldiğinizde zamanın nasıl geçeğinin farkına asla varamayacaksınız. İster cam gibi sahillerde yüzün isterseniz sevdiklerinizle birlikte geniş alanlarda piknik yapın. İsterseniz doğa sporlarıyla kendinize vakit ayırın isterseniz tarihin derinliklerine yolculuk yapın, seçim tamamen sizin ve inanıyoruz ki Tekirdağa yeniden gelmek, bu güzellikleri yeniden görmek isteyeceksiniz. Yoğun nüfuslu şehirlere yakın olması ise ayrı bir özellik katıyor seyahatinize. Kimi güzel yerler vardır ama uzakta olduğu için gitmek zordur, gideriz belki ama bir daha gitmek kısmet olmayabilir. Fakat Tekirdağ öyle değil, misafirperver insanı ile temiz havası ile her an ulaşabileceğiniz bir konumda.

Tekirdağ Gezi Rehberi için blog yazımıza göz atın!

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler