×
Şile'de Ne Yapılır?

Şile’ye geldiğinizde yapabileceğiniz pek çok farklı etkinlik mevcut. Dolayısıyla sadece iki günlük bir hafta sonu size yeterli gelmeyebilir.   

Şile’ye geldiğinizde uzun plajlarında ve temiz denizinde zaman geçirebilirsiniz. Hele ki bir de yaz aylarındaysanız denizin ve güneşin tadına doyabilirsiniz.   

Şile Kalesi ve Şile Feneri’ni görebilirsiniz. Şile Feneri, dünyanın ikinci büyük feneridir. Değirmençayırı ve Hacıllı Şelaleleri’ni görebilirsiniz. Onbir Göl Vadisi ve Saklı Göl’ü ziyaret edebilirsiniz.    

Bölgede bulunan Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalan kilise, mezar kalıntıları, cami, han ve hamamları ziyaret edebilirsiniz. Şile evlerini görebilirsiniz.   

Ağlayan Kayalar’ı ve Kumbaba Tepesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Yemyeşil ormanlar içindeki parkurlarda güzel bir yürüyüş planlayabilirsiniz. İsterseniz piknik ya da kamp da yapabilirsiniz. Atv sürüşleri, cip safari, paintball gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Av tutkunuysanız avlanabilirsiniz.   

Temmuz ayının son haftasında düzenlenen “Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali”ne katılabilirsiniz. Etkinlik kapsamında yapılan konser ve aktivitelere katılabilirsiniz.   

Göl veya deniz kenarındaki balık restoranlarında güzel bir balık keyfi yapabilirsiniz. Şile geziniz boyunca bol bol doğa fotoğrafı çekebilirsiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler