×

Ölüdeniz Otelleri

Ölüdeniz. Mavi ve turkuaz renkli suları ve yemyeşil doğası ile Ölüdeniz, her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapaarak, tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerden.

Ölüdeniz’de her türlü konaklama tesisi bulabilirsiniz. Büyük tatil köylerinden küçük ve butik otellere, apart otellerden pansiyonlara kadar çok sayıda seçeneğiniz var.

Ölüdeniz otellerinin hemen hepsi deniz kenarında ya da denizin biraz gerisinde konumlanmışlar. Denize sıfır olmayan ölüdeniz butik otelleri denize yürüme mesafesinde. Yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle donanmış çoğu Ölüdeniz oteli. Hem masmavi sularda serinleyecek hem de doğa ile iç içe bir tatil yapmış olacaksınız.

Ölüdeniz otellerinin büyük bir kısmı oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyorlar ve genellikle yaz sezonu ile hizmete açılıyorlar. Çoğu Ölüdeniz otelinin kendine ait bir havuzu da bulunuyor. Dolayısıyla çocuklu aileler de rahatlıkla tercih edebilir. Güler yüzlü, kaliteli ve konforlu hizmeti ile Ölüdeniz otelleri bu yaz sizleri bekliyor. Ölüdeniz otellerinin uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile sitemizden görebilirsiniz.

SİT alanı kapsamında yer alan Faralya Bölgesi’nde, Tarihi Roma ve Likya kalıntılarını ve pek çok doğal zenginliği bir arada görebilirsiniz. İsmini, barındırdığı 80’den fazla kelebek türünden alan Kelebekler Vadisi, Faralya Köyü'nde 350 metreye ulaşan sarp kayalık duvarlarla çevrili bu doğa harikası, 50 metre yükseklikten dökülen şelalesi ve Vadi’nin ortasından geçen deresiyle görülmeye değer. Kelebekler Vadisi, otellerden yaklaşık 45 dakika uzaklıkta. Ölüdeniz Bölgesine yakın olan alanda; KayaKöy, Tlos ve Saklıkent, Xanthos, Pınara, Patara, Kalkan ve Kaş, Üzümlü, Myra, Kekova, Dalyan ve Mavi Yengeçler, Kaunos ve Caretta Caretta Kaplumbağalarını görebilirsiniz. Ölüdeniz'e çok yakın olan Cennet koyu ve Kelebekler Vadisi’ne özel tekne turları ile bu koylara gidebilirsiniz. Ölüdeniz'de Yamaç paraşütü, şelale yürüyüşü, scuba diving vb. aktiviteler yapmak isterseniz, oteller sizi yönlendiriyor.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler