×
Mersin Otelleri

Hangi bir güzelliğini anlatsak ki acaba Mersin şehrinin? Antik kentlerini mi, tertemiz berrak turkuaz mavi bayraklı o serin sularını mı? Derin ve gizemli mağaralarını mı? Doğal güzelliklerini mi yoksa yaylalarını mı? Yoksa dillere destan mutfağına mı? Hangi birini anlatalım size. Mersin gerçekten büyük bir kentimiz. Akdeniz'in incisi güneyimizde bulunan bir şehrimiz. Gezmenin öyle kolay da olmadığı çok köklü çok eski bir şehrimiz. Üzerinde binlerce medeniyetin olduğu antik kentlerin bulunduğu, kültürün yorulduğu bir kentimiz.
Mersin ülkemizin en önemli ve gelişmeye açık, hatta son yıllarda tercih edilme oranı sürekli yükselen şehirlerinden bir tanesidir.
Akdeniz bölgesinde olduğu için Mersin şehri genelde sıcak bir şehirdir. Deniz sezonu burada erken açılıyor ve geç kapanıyor. Son yıllarda turizme ciddi manada yatırımlar var ve Mersin doğa turizmi açısından, kültür turizmi açısından, yaz turizmi açısından sürekli gelişiyor. Mersin içerisinde ünü hem Türkiye'yi hem dünyayı aşmış güzel plajlar var. Mutlaka buraları gezmelisiniz. Onlarca antik kenti var, buraları da gezebilirsiniz. Arazi yapısı göz önüne alındığında birçok mağarası var. Tabii ve doğal güzellikleri, şelaleleri oldukça meşhurdur. Hepsini gezebilirsiniz ama gezerken mutlaka iyi bir planlama yapmalısınız. Çünkü şehir gerçekten büyük ve mesafelerin iyi ayarlanması gerekiyor. Ama sorun değil çünkü Mersin gelişmiş bir şehir, ulaşım ağı da gayet iyi. Nüfus açısından, büyüklük açısından Türkiye'nin ilk on şehri arasında bulunmakta.
Bu şehre geldiğinizde beklentinizi yüksek tutabilirsiniz. Şehrin taleplerinize cevap vermesi, ulaşım ağı, insanların turizme ve turistlere bakış açısı harikulade. Mersin'de gezinizi yaparken çok rahat edeceğinizi düşünüyoruz. Birçok yönden modern olan tesisler, turizme uygun yatırımlar, burada sizleri beklemekte ve turizm çeşitliliği açısından da Mersin diğer şehirlerden hiç de geri kalmayacak şekilde düzenlenmiş.


Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler