×
Gökova Ne Yapılır
Gökova Otelleri beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Cennetten bir köşeyi andıran güzellikleri ile Gökova’da yapılacak o kadar çok etkinlik var ki… Bir de bizim önerilerimize göz atın bakalım Gökova’da ne yapılır?
Her şeyden önce Gökova’ya gelmişken günübirlik tekne ya da yat turlarına katılıp saklı kalmış koyları keşfedebilir, berrak maviliklerde yüzebilirsiniz. Denizi, güneşin ve kumların tadını çıkarabilirsiniz.
Akyaka’ya da uğrayarak Kadın Azmağı olarak da bilinen Azmak Nehri’ni görebilir, nehir üzerinde motor ile gezebilir ya da Azmak Deresi kenarındaki lokantalarda öğlen yemeği olarak muhteşem balığın ve mezelerin tadına bakabilirsiniz.
Kleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası’na gidebilirsiniz. Adanın, dünyada sadece iki yerde bulunan ve Mısır’dan Kleopatra için özel olarak getirildiği söylenen, ateşte yanan özel kumunu yakından görebilirsiniz.
Gökova Körfezi’nin en harika manzaralarından birini ayaklarınıza seren Sakartepe’ye gidip muhteşem maviliklere karşı günbatımını izleyebilirsiniz. Akyaka Köyü’nü gezebilir ve bol bol fotoğraf çekebilirsiniz.
Gün içinde farklı rotalarda yürüyüşler ya da bisiklet turları planlayabilirsiniz. Çınar Plajı’nda denize girebilir, isterseniz plajın hemen arkasındaki kayalıklara tırmanma etkinliği planlayabilirsiniz.
Gökova merkezde gezebilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Rüzgâr sörfü, kitesörf ve dalış yapabilirsiniz. Tarihi kalıntıları görmek için bir tarih turu planlayabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler