×
Gökova Gezilecek Yerler
Gökova Otelleri beldesinde gezilecek ve görülecek yerler, tarihi mekanlar, restoranları ve küçük otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gökova’da nereye gidilir diye düşünmeyin, gidecek görecek o kadar çok yer var ki… İşte size birkaç öneri…
Gökova’da berrak denizin, sımsıcak güneşin ve muhteşem kumların tadını çıkarmak için tekne turuna katılarak körfezi gezebilir, koylarda duraklayarak denize girebilirsiniz.
Çınar Plajı’nın hemen üst tarafında yer alan kayalıklara tırmanabilirsiniz. Burada seyredeceğiniz harika manzarayı unutamayacaksınız. Gökova merkezde ya da yemyeşil doğanın içinde güzel bir yürüyüş ya da bisiklet turu planlayabilirsiniz. Merkezde ve doğanın kucağında bolca fotoğraf çekebilirsiniz.
Gökova’ya gelmişken Akyaka’da Kadın Azmağı olarak bilinen, suları akvaryum kadar berrak Azmak Deresi’ni mutlaka görmelisiniz. Azmak Deresi boyunca lokantalarda balığınızı yerken, dans eden tatlı su balıklarını ve su yılanlarını seyretmelisiniz.
Bir diğer adı Kleopatra Adası da olan Sedir Adası’nı ve farklı türdeki kumlarını görmelisiniz. Sedir Adası’nın kumları dünyada sadece iki bölgede bulunan türden kumlar ve Kleopatra için Mısır’dan oraya özel olarak getirtilmiş. Ateşte yanan özellikte kumlar. Bu türden kumun bir de Kızıldeniz’de olduğu rivayet ediliyor. Ayrıca Sedir Adası’nda antik tiyatro ve Helenistik döneme dair kalıntıları da görebilirsiniz.
Akyaka’nın en meşhur sahillerinden Çınar Sahili’ni de görmelisiniz. İsterseniz bu sahile yürüyerek de oldukça kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğer yürüyerek gidecekseniz manzara sizi büyüleyecek. Bir de bozulmamış doğası ile Akyaka Köyü’nü gezebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler