×

Dalyan Otelleri

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı olan, caretta carettalarla ünlü İztuzu Plajı ve kaya mezarları ile bilinen bir tatil beldesi Dalyan. Tarihi 3000 yıl öncesine kadar uzanan Dalyan’da görülmeye değer pek çok yer var.

İztuzu Plajı, kaya mezarları, sazlıklar, Kaunos Antik Kenti bunlardan sadece birkaçı. Özellikle yaz aylarında, turizm faaliyetlerinin zirvede olduğu dönemlerde yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayan Dalyan’da pek çok konaklama tesisi var.

Büyüklü küçüklü oteller, butik ve apart oteller, pansiyonlar… Her zevke ve ihtiyaca hitap edebilecek oteller bulabilmeniz mümkün. Dalyan butik otelleri, en yakın İztuzu Plajı’na sadece yarım saat mesafede yer alıyor.

Muğla Dalyan otellerinin birçoğunun işletmecisi aile aynı zamanda otelin sahibi. Bu sebepledir ki misafirlerini dost samimiyeti ile ağırlıyorlar. Üstelik Dalyan otellerinin fiyat seçenekleri de her mevsim uygun. Hem de herkesin bütçesine hitap edecek şekilde düzenlenmiş. Uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkânları ile Muğla Dalyan otellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dalyan'a yapılacak bir yolculuk bambaşka bir diyarın kapılarını açıyor. Burada zaman duruyor, dinginlik ve huzur sarıp sarmalıyor insanı. Tüm bunlar yetmezmiş gibi kendinizi doğanın sunduğu görsel bir cümbüş içerisinde buluyorsunuz. Bu doğal cennetin yanı başında fakat onun güzelliğine gölge düşürmeyecek mesafede yer alan oteller bulunuyor. Dalyan Otelleri konuklarına sadelikle şıklığı harmanlayarak oldukça zarif bir konaklama tecrübesi sunuyor. Dalyan'dayken ncir ve portakal ağaçları arasında huzurlu bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Kalabalıktan uzakta, doğa ile iç içe, huzurlu ve konforlu bir tatil için Dalyan tatilinizi rotanıza ekleyin.

Dalyan'da doğa ile iç içe huzurlu ve sakin bir ortamda şehir kargaşasından uzakta doğal bir ortamda konaklama imkanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Dalyan'ın merkezinden bindiğiniz botlarla 10 dakikada ulaşacağınız Kaya Mezarları'nın görkemini hayranlık ve şaşkınlık karışımı duygularla seyredeceksiniz. Ayrıca Dalyan'da iken Çamur banyosunun ciltte yarattığı gerginleşme hissinin etkisiyle kendinizi gençleşmiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler