×
Hotel Care Marketing

Hotel Care, otelcilik ve gelir geliştirme alanında 15 yılı aşkın süre sektör deneyimi bulunan danışman ekibi ile otellere başta satış, pazarlama, gelir yönetimi ve iş geliştirme konuları olmak üzere; sosyal medya, eğitim, OTA kanalları yönetimi ve sistemleri ile dijital pazarlama çözümlerini kapsayan geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

4.5 yıl önce, bir Küçük Oteller Eğitim toplantısında otellerimizden birinin ''Keşke bu anlattıklarınızı biri bizim adımıza yapsa'' sorusundan ve ''siz ekibi kurun, bizim üstümüzden bu yükleri alın'' demesi üzerine kurulmuş bir şirkettir.

Hedef noktasını gelir yönetiminin ”fiyat” – “doluluk” – “karlılık” konularına yerleştiren yaklaşımı ile; talep, fiyatlama ve mevcut potansiyeli ortaya çıkartarak, otellerin maksimum geliri elde etmesine kritik derecede yardımcı olmaktadır. Burada esas amaç; otelin var olan satış verimliliğini maksimum düzeye çıkarmaktır. Çalıştığımız ve alanında en iyiler arasında gösterilen otellerin bile, günümüzde verimliliklerinin sadece %15-20 ‘sini kullandıklarını görüyoruz.

Hotel Care’in sunduğu net ve doğru çözümler, “İleriye Yönelik Hedeflerin” gerçekleşme olasılığını artırarak, oluşan gelirlerin verimli yönetilmesini sağlamaktadır. 

Hotel Care, zaman içerisinde gelişen trendlere ve online dünyaya ayak uyduramayan butik otellerde, süre gelen verimsizliğin maliyetlerini yeniden optimize ederek, verimli hale getiren bir yapı olarak, hizmet sürecinde yanınızdaki partneriniz olmaktadır.

Sürekli değişen ekonomik koşullar, müşteri ihtiyaç ve tercihleri ile teknolojik gelişmeler, rekabette öne çıkmayı hedefleyen otellerin bu değişimlere ayak uydurmalarını zorunlu kılmaktadır.

Günümüzde oteller devamlı olarak kendilerini pazarda konumlandırmak, fiyatlarını, aktivitelerini ve kararlarını sorgulamak ve otele iş sağlayan tüm kanalları günlük olarak yönetmek durumundadırlar.
Bu doğrultuda, talebi en iyi biçimde değerlendirip, otel imkanlarını doğru araçlar, stratejiler ve fiyatlandırma politikaları ile yönetmek şarttır. Günlük olarak tüketilerek paraya dönüştürülmesi gereken yatırımları, zaman ve emeğin karşılığı böylece alınmış olacaktır. 

Hotel Care, kurmuş olduğu algoritma ile, otellerin rezervasyon kanallarına ödenen komisyon oranlarını büyük ölçüde düşürmekte, direct booking (doğrudan rezervasyonlarını) büyük ölçüde artırarak otellere tasarruf sağlamakta ve karlılığını artırmaktadır.

Hotel Care bu hedeflere ulaşmaları için otellere devamlı surette özel çözümler yaratarak güncel kalmaları için hizmet vermektedir.

Nasıl Geliştiriyoruz

-       Revenue Management

-       Otel Durum Analizi

-       Fiyatlandırma Stratejileri

-       Otel İç ve Dış Operasyonlarında Var Olan Eksiklerin Giderilmesi

-       Fotoğraf Sıralamaları ve Yerleşimlerinin İncelenmesi

-       İç pazara yönelik stratejiler oluşturulması ve uygulanması

-       Sadakat sağlama

-       Online Rezervasyon Kanalları Kurulumu ve Yönetimi

-       Özel Teklifler Oluşturma

-       Satış & Pazarlama Karma Aktiviteleri

-       Billboard Effect Yaratmak

-       Direct Booking Pazarlaması ile doğrudan rezervasyonları artırmak

-       Websitesinin Satış ve Rezervasyon Alır Hale Getirilmesi – Call to Action

-       Websitesinin Teknik Alt Yapısının İncelenmesi ve Seo

-       Retargeting ve Remarketing

-       Analytics ile verilerin incelenmesi

-       Sosyal Medya Yönetimi ve Tüm mesajların yanıtlanması.

-       Eğitimler

-       Teknik ve Bilgi Desteği

Revenue Management bugün bir bilim haline geldi ve yukarıda basit basit açıklamaya çalıştığımız tüm konular aslında görünenden çok daha ayrıntılı ve karmaşıklaşabilen konular. Hepsinin detaylı bir şekilde ön görülmesi, takip edilmesi ve yapılması gerekiyor.

Biz otelciliğin çok güzel bir iş olduğunu düşünerek, otellere severek yardım ediyoruz. Bu sevgi ve arzu ile de revenue management alanında kendimizi geliştirdiğimiz sürece kazanan daima biz ve otellerimiz olmaktadır.

https://gmdergi.com/online/guncel-haberler/kucuk-otellere-ciroda-buyume-sagliyor/
http://www.tuyed.org.tr/hotel-care-ciroda-buyume-sagliyor/
http://www.turizmaktuel.com/haber/hotel-care-in-hizmet-verdigi-otel-sayisi-100-u-asti
http://www.tourismtoday.net/hotel-care-otellerin-cirosunu-artiriyor-50984h.htm
https://www.turizmgunlugu.com/2018/03/16/kucuk-otellere-50-milyon-tl-katki/
https://www.dunya.com/sirketler/kucuk-otellere-satis-ve-pazarlama-destegi-haberi-407405
http://www.yenigungazetesi.net/hotel-care-ciroda-25-110-arasi-buyume-sagliyor/30571/
http://www.haberturk.com/hizmet-verdigi-kucuk-otel-sayisi-100-u-asti-1877295-ekonomi
http://www.posta.com.tr/kucuk-otellere-satis-ve-pazarlamada-50-milyon-tl-katki-haberi-1393435

İletişim ve Bilgi için: 0212 2366100 - www.hotelcare.co

Favorilere Ekle
Favoriler