Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×

KAH ORADA KAR KAPIDA

Kışın en güzel tarafı “lapa lapa yağan kar”dır. Aralık ayına girmiş olmamıza rağmen henüz kapımızı ülkemizin sınırlı bölgelerinde çalsa da ümitliyim! Hem heryere yağmasa bile biz sizi karın tadını çıkarabileceğiniz, kayak yapabileceğiniz, şömine başı şarap içebileceğiniz, ılık jakuzilerde keyif yapabileceğiniz sıcacık bir yolculuğa çıkarabiliriz.

Hem kayağa gidelim hem keyif yapalım “Kartalkaya” Golden Key Chalet Hotel

Doğa ve dağ turizmi otelciliğinin en gözde markalarından, ödüllü bir otel. Gündüz dağ havasını soluduktan sonra akşam İtalyan ve Türk mutfağından eşsiz lezzetlerle keyif yapabilirsiniz. Köroğlu Dağları’nın tadını çıkarabilmeniz için özenle konumlandırılmış ultra konforlu elit odalar sizi ağırlayacak. Tatilinizin sonunda tekrar gelmek isteyeceğinize emin olabilirsiniz. Hem dağ sporları hem de keyif için eşsiz yerlerden biri.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/golden-key-chalet

Azıcık daha uzağa götürelim sizi: Kars kadar uzağa :) “Kar’s Otel”

O kadar da uzak değil!Sarıkamış Kayak Merkezine 20 dk, Havaalanına İse 10 dk!Türkiye’nin pek el altında olmayan; keşfedilmeye değer, spor yapmak için Dünyanın sayılı kayak merkezlerinden birine oldukça yakın, harika bir otel. Olağanüstü bir mutfak anlayışı, dizayn, konfor ve sıcacık bir ortam bu güzel ve modern Rum mimarisinde buluşmuş.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/kars-otel

Ufak kaçamaklar için: Sapanca-Bursa

Zamanınız kısıtlı, tercihleriniz daha çok dinlenmek üzerine ise Sapanca Gölü’nü eteklerine almış Zeliş Çiftliği‘ni ve Bursa’da yer alan geçen yüzyıldan bu yana, geçirdiği yangın ve yağmalara rağmen ayakta kalabilmiş, sizi şehir merkezinde olmasına rağmen sakinliği ile şaşırtacak Kitap Evi‘ni tavsiye ederiz.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/kitap-evi-otel  http://www.kucukoteller.com.tr/zelis-ciftligi