Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×

Bodrum Gümüşlük Butik Otelleri

Bodrum merkeze yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunan, yarımadanın eğlenceli ve hareketli hayatına karşın daha sakin ve sessiz bir tatil vaat eden Gümüşlük’te, turistlerin tercihi Bodrum Gümüşlük butik otellerinden yana.

Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Bodrum Gümüşlük’te, konaklama tesislerinin sayısı da oldukça fazla. Ancak gerek kalitesi gerek sunduğu hizmetle en çok rağbet gören konaklama tesisleri Bodrum Gümüşlük butik otelleri. Gümüşlük butik otelleri genellikle deniz kenarında konumlanmışlar. Harika bir deniz manzarasına sahip çoğu odaları.

Gümüşlük otellerinin hemen hepsinin kendine ait bir yüzme havuzu da bulunuyor. Hatta çoğu kış mevsiminde de hizmete açık olan Gümüşlük otellerinin, bazılarında iş seyahatleriniz için de toplantı salonu, seminer salonu gibi imkânlar da var. Bodrum Gümüşlük butik otelleri, genellikle yemyeşil ağaçlar ve rengârenk çiçeklerle donatılmış bir bahçe içinde yer alıyor. Bu da siz huzurlu bir tatil vaat ediyor. Bodrum Gümüşlük otellerinin fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Siz de bu yaz planladığınız bir Gümüşlük tatili için Bodrum Gümüşlük butik otellerini, otel fiyatlarını ve uygun ödeme koşullarını sitemizden öğrenebilirsiniz.