Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Ankara'da Gezilecek Yerler

Ankara'da Nereye Gidilir?
    Ankara’ya geldiğinizde ilk önce Anıtkabir’e gitmelisiniz. Ulu Önderimizin kabrinin bulunduğu Anıtkabir’de, İsmet İnönü’nün mezarı, Kurtuluş Savaşı Müzesi ve Atatürk’ün eşyalarının sergilendiği bölümleri de görebilirsiniz. Aslanlı yol’da yürüyebilirsiniz.
    Sonrasında Ankara’nın ilk olarak etrafında kurulduğu bilinen Ankara Kalesi’ni görebilirsiniz. 1. Ve 2. Meclis binalarını ziyaret edebilirsiniz.
    Ankara’da çok sayıda ve farklı özellikte müzeler bulunuyor. Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ni, Etnografya Müzesi’ni, Gordion Müzesi’ni, Atatürk’ün Evi’ni, Mehmet Akif Ersoy’un Evi’ni, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Müzeleri’ni gezebilirsiniz.
    Ankara merkezde bulunan Roma Hamamı’nı görebilirsiniz. Ankara’nın civar ilçelerinde bulunan ören yerlerini gezebilirsiniz. Frigya Krallığı’nın başkenti olan Gordion şehrinin kalıntılarının bulunduğu Yassıhöyük Köyü’nü gezebilirsiniz. Çok sayıda mağara ve kaplıca da bulunur Ankara’da. Buralara da gidebilirsiniz.
    Ankara Ulus’ta bulunan Augustus Tapınağı’nı görebilirsiniz. Anıtkabir alanında bulunan Beştepeler Tümülüsü’nü görebilirsiniz. Ankara’da geçmiş dönemlerden kalan çok sayıda cami, han, hamam, çeşme ve kilise mevcut. İsterseniz buraları ziyaret edebilirsiniz.
    Atatürk Orman Çiftliği’ne, Çubuk Baraj Gölü’ne, Çankaya Sırtları’na, Altın Park’a ve Atakule’ye gidebilirsiniz. Buralarda doğayla iç içe vakit geçirebilir ya da Atakule’de alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor