×

Amasra Otelleri

Amasra otelleri; Bir kolunu denize doğru uzatmış kara parçası izlenimi veren, mavinin ve yeşilin her tonunun iç içe geçtiği muhteşem güzelliklere sahip Amasra; Bartın ilinin merkeze yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta bulunan bir ilçesi.

Denize uzanan burnun iki yanında yer alan, korunaklı liman görevini üstlenen iki koy; aynı zamanda pek çok yat ve tekneye de ev sahipliği yapıyor. Uygun coğrafi konumu ve iklim koşulları sebebiyle de Karadeniz Yat Rallisi’ne katılanları limanlarında ağırlıyor Amasra.

Masmavi denizi ve yemyeşil ormanlarının yanı sıra Amasra, tarihi güzellikleri ile de göz çarpıyor. Bilinen en eski adıyla Sesamos olan Amasra, yaklaşık 3 bin yıllık köklü bir geçmişe sahip. Hititlerden Fenikelilere, Bizans’tan Selçuklu ve Osmanlılara kadar pek çok eski uygarlığa ev sahipliği yapan ilçe, bugün geçmişin izlerini hala taşıyor.

Batı Karadeniz’de yer alan Amasra’da denizel iklim özelliğinden dolayı, kış çok sert geçmez. Bu sebeple yılın her dönemi ziyaret edilebilir Amasra. Özellikle son yıllarda, bölge turizminde önemli bir yer edinen Amasra’ya genellikle bahar ve yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist geliyor.

Tarihin ve doğanın iç içe olduğu kentte, gelen misafirleri ağırlamak için yeterli sayıda konaklama tesisi de bulunuyor. İsterseniz şehir merkezinde bir kent otelinde isterseniz de Amasra otellerinde, pansiyonlarında ya da apart otellerinde konaklayabilirsiniz. Ancak Amasra’nın doğasını, mavisini ve tarihini içinizde hissetmek isterseniz, doğanın kucağındaki Amasra butik otellerini tercih etmelisiniz.

Amasra otelleri yılın hemen her dönemi hizmete açıklar. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Güler yüzlü işletmecilerin ve personellerin önceliği ise misafir memnuniyeti. Dolayısıyla da kalite ve konfordan ödün vermiyorlar. Amasra butik otelleri konum olarak da hem tarihi ve doğal güzelliklere hem de denize kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

Bu yıl bahar aylarında Amasra’nın en güzel zamanlarına tanıklık etmek için sitemizi inceleyerek Amasra otelleri, Amasra butik otelleri ve Amasra otel fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İsterseniz erken rezervasyon imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Aman fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler