×

Abant Otelleri


Dört mevsim farklı güzelliklere sahip Abant, dünya çapında bir üne sahip tatlı su gölü. Bahar aylarında yeşilin tonlarını izleyeceğiniz doğasında, kış mevsiminde de bembeyaz manzarası karşısında büyülenmemeniz mümkün değil. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Abant’ta yapacağınız tatilden asla pişman olmayacaksınız. Her mevsimin güzelliklerine fazlasıyla sahip Abant’ta tesisler, bu güzelliklere yakından tanık olabilmeniz için yılın her ayı hizmete açık. Abant otellerinin bazıları göl kenarında, bazıları ise Abant merkezde bulunuyor. Ama tüm Abant butik otelleri, yörenin harika doğasıyla iç içe kurulmuş. Abant Otel fiyatları ise ortalama düzeyde. Abant otelleri, Abant’a tatile gitmek isteyenlerin bütçesine uygun fiyatlara sahip. Üstelik Abant’ın muhteşem doğasını görünce düşündüğünüz şey, fiyatlar çok tatilin keyfini çıkarmak olacak. Abant’ta otellerin dışında konaklamak isteyeceğiniz pansiyonlar da bulunuyor. Abant pansiyonları da tatilcilere, doğayla iç içe harika bir manzara ve tatil imkânı sunuyor. Abant otel ve pansiyonlarının tümü, tatilcilerin isteklerini karşılayacak özelliklerle donatılmış. İşletmecilerin ilgisi ve güler yüzü, Abant’ın muhteşem doğası size unutulmaz bir tatil yaşatacak.

Sonbaharın en güzel renklerinin binbir çeşidi ile karşılaşacağınız Abant'ta, doyumsuz manzaraların, sonbaharın her tonunun görüleceği bir masal diyarı. Abant, Gölcük ve Yedigöller, sonbaharın gerçek manada yakıştığı ender yerlerden. Abant Gölü ve çevresi, Milli Park statüsü içersinde yer alıyor. Abant bir krater gölü. Kaynak sularından oluşuyor. Nadir özellikteki nilüferlerle kaplı. Abant alası da sadece buraya özgü. Su samurlarını görebilmek için sabah güneş doğmadan yuvalarının olduğu yerlere gitmek gerekiyor. Abant Gölü’nün çevresi yaklaşık 7 kilometre. İki saatlik yürüyüşle gölün her noktasını yaşayabilirsiniz. Yürümek istemeyenler bisiklet ya da faytonla çevresini gezebilirler.

Hafta sonları kalmak isteyenler için yer bulmak biraz zor. İkisi beş yıldızlı otel ve biri köşk olmak üzere, göl kenarında konaklamak en güzeli. Abant dört mevsim konağı ve Büyük Otel tercihlerinizin arasında olabilir. Göl yolu üzerindeki Gökdere Restoran’da şahane bir kahvaltı yapın. Her şeyin doğal ürünlerden olduğu, lezzetlerinden anlaşılacaktır.

Abant’a özel bir lezzet olan Abant Alabalığını da tatmak gerekir. Abant’ta yaklaşık 30 km mesafede olan Yedigöller Milli Parkı ise özellikle kamp severlerin dört mevsim uğrak noktalarından biri. Ayrıca Örmeci Yaylası, Sinekli Yaylası ve yine bir doğa harikası Samandere Şelalesi, Güzeldere Şelalesi de Abant’ta görülmesi gereken diğer noktaları. Öğle yemeği ve kahve molasından sonra göl kıyısında bulunan deniz bisikletlerinden ya da sandallardan birini kiralayarak göl keyfi yapabilirsiniz. Yeşil ile mavinin buluştuğu, dağların zirvelerinden yayılan sisin oluşturduğu muhteşem manzarayı doyasıya seyredin. Doğada zaman geçirmek, temiz havayı ciğerlerinize çekmek hepinizin ruhuna iyi gelecek. Şehrin havasız, gürültülü, kalabalık ve çilekeş havasından sizleri çok uzakta olmayan bir doğal renk cümbüşü bekliyor. Hadi, şöyle bir kaçın Abant’a...

En Güncel Abant Gezi Rehberi için blog yazımızı okuyun!

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler