×
TR EN
Likya Evleri
Yazır Mahallesi Olympos Sokak No/25 Kumluca Antalya, 07350 Kumluca/Antalya Harita
0.0 / 0 Yorum

Likya Evleri yaz, kış hizmet vermekte. İşletme portakal, limon, palmiye, hurma ve değişik ağaç çeşitlerini barındıran küçük otel tarzında bir tesistir..

Odaları çim alan üzerine kurulu içerisinde sadece ahşap bulunan beton bulunmayan şirin odalardır. Olympos konum ve yapı itibarı ile iç içe oda yapısına sahip bir durumu vardır ancak odaları birbirine uzak ve büyük bir çim bahçeye sahip. Gün boyu hamaklarda kitap okuyabilir, köşklere uzanıp dinlenebilirsiniz. Kahvaltı menüsü her gelen gün daha da genişletme ve akşam yemeğinde elden geldiğince siz değerli müşterilerinin lezzetli tatlar almasını sağlamak amacıyla doğal ve kendi bahçesinden yetiştirdiği organik sebzeleri kullanmaktalar. Akşamları yakmış oldukları kamp ateşinin etrafında diğer konuklarlada sohbet edebilirsiniz. Ya da hemen yanda bulunan seyahat acentesinden yapılabilecek günlük turlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
0 Ocak / 0 Ocak
Müşteri Yorumları
0.0 / 0 Yorum
  Yorumları Göster
  Yeni yorum yaz
  ( 0 ile 5 arası )

  ×
  1. Çocuk
  2. Çocuk
  3. Çocuk
  4. Çocuk
  5. Çocuk
  Rezervasyon talebiliz iletilmiştir.
  Sevgili Küçük Otel Dostu
  Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

  İyi Tatiller...
  Benzer Oteller