×
TR EN
Göcek Gezilecek Yerler

Göcek'te Nereye Gidilir?   

Göcek’e geldiğinizde Göcek’in yeşil ve mavinin kucaklaştığı doğal güzelliklerini yakından görmek için 12 Adalar’a gidebilirsiniz. Adalarda gezerken hem temiz hava alabilirsiniz hem de isterseniz denize girebilirsiniz.   

Bir tekne turun katılıp Göcek’in gizli kalmış koylarını keşfedebilir ve Kapıdağ Yarımadası’nı görebilirsiniz.    

Göcek’e bir saatlik mesafede bulunan Dalyan’a gidebilir ve bir gününüzü Dalyan’da geçirebilirsiniz. Burada denize girebilir, gezebilir, alışveriş yapabilir ve yürüyüşe çıkabilirsiniz. Dalyan’ın en güzel plajlarından İztuzu Plajı’na gidebilir ve denize burada girebilirsiniz. Eğer denk gelirseniz caretta carettaları izleyebilirsiniz.   

Göcek’in en güzel koylarından biri olan Güllüklü Koyu’na gidebilirsiniz. İsterseniz çam ormanlarında doğa yürüyüşüne çıkabilir isterseniz de altın sarısı kumlu plajında denize girebilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.   

Fethiye merkeze gidebilir, burada vakit geçirebilirsiniz. Alışveriş yapabilir ya da ilçede yürüyüşe çıkabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Yörük Müzesi. Fethiye’nin Kargı Köyü’nde yer alan müzede köy hayatından ziyade bölgeye özgü yörük hayatı canlandırılmış. Müzeyi ziyaret etmeden önce köyün ürünlerinden hazırlanan kahvaltıyı atlamayın.

Günübirlik Gezlong Önerisi:

Bedrirahmi Koyu. Göcek’in en güzel koylarından biri olan Bedrirahmi koyu, özellikle yatçıların en çok tercih ettiği adreslerden bir tanesi. 1974 yılında Bedri Rahmi Eyüpoğlu’nun mavi yolculuğu sırasında bir kaya üzerine yaptığı resimden dolayı bu ismi almış olan koyda yeşil tepeler denizi adeta kucaklıyor. Ayrıca karada bulunan Nomad Restoran salaş ama lezzetli yemek için uğramanız gereken bir yer.. Domuz adası ( Panço Koyu). Denizin en sakin ve suyun en berrak olduğu koylardan bir tanesi domuz adası arkasındaki Panço Koyu. Bir zamanlar adada bulunan yaban domuzlarından ismini alan ada aynı zamanda panço koyunun kuvvetli rüzgarını da kesiyor. Huzur Vadisi. Kalabalıktan uzaklaşıp iç dünyanıza kısa bir yolculuk yaparak rahatlamak ve yenilenmek ister misiniz ? Göcek’ e yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta bulunan Gökçeovacık köyünün tepelerinde bulunan Huzur Vadisinde yoga derslerinde şimdiden yerinizi ayırtın.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Göcek Otelleri
5.0
Göcek
Renka Hotel & Spa, denizin, yeşilin ve sessizliğin en güzel buluşma noktalarından Göcek’te, kendine has...
362 TL Rezervasyon
4.3
Göcek (Merkeze M)
Denize yürüme mesafesindeki otel; Ramazan Dim ve eşinin, konuksever içten ve titiz ev sahiplikleri ile gelenlerin...
150 TL Rezervasyon
4.7
Göcek (Merkeze 5KM)
Şırıl şırıl akan bir dere, yeşilin her tonunu yakalayabildiğiniz bir orman, kuş sesleri, onlarca...
Göcek
Huzura uyanmak için, Grand Göcek 'in kapısından içeri girin. Üç dönüme yayılmış muhteşem güzellikte bir bahçe içinde...
Fırsat Detayı

Balayı Çiftlerine Özel
Oda süslemesi
Müsaitliğe göre bir üst sınıf odaya upgrade
Ekstra harcamalarda indirim
Gül yaprakları ile süsleme
Odaya meyve sepeti ikramı

Göcek
Yeşil ile mavinin buluştuğu yerde, sabah yatağınızdan kalkınca pencereden baktığınızda görmek isteyeceğiniz o...