×
TR EN
Ağva Ne Yenilir?

Ağva'da Ne Yenir, Ne İçilir?

Tam bir balık cenneti olan Ağva’ya gelip de balık yemeden dönmek olmaz. Göksu Deresi’nin kıyısındaki restoranlarda ve otellerin restoranlarında her mevsim uygun balık bulmak mümkün. Tabii balığın yanında harika mezeler ve deniz ürünlerini de… 
       

Hangi mevsimde giderseniz gidin, damak zevkinize uygun balığı yemeden dönmeden Ağva’dan. Gittiğiniz mevsime göre Ağva’da palamut, çinekop, lüfer, levrek, hamsi, tekir… Pek çok farklı ve lezzetli balık türünü bulabilirsiniz.
        Ağva’da sadece balık yok tabii ki. Balık sevmeyenler ya da yemek istemeyenler için, Ağva restoranlarında her damak tadına uygun yemekler bulabilmeniz mümkün. Ağva’daki restoranlarda ülkemizin mutfağından farklı lezzetleri de bulabilirsiniz. İsterseniz Adana Kebap, ızgara köfte ve et yemeklerini, bıldırcın ve piliç tandır gibi farklı lezzetleri isterseniz de zeytinyağlı mezeleri de dere kenarında konumlanmış restoranlardan bulabilirsiniz.

Gezlong'dan;

Kapım Hotel Restaurant: Otelin iskelesine kurulmuş olan restaurantında bol çeşitli sabah kahvaltısı, balık, köfte, tavuk ızgara seçenekleriyle akşam yemeği yemeyi tercih edebilirsiniz.

Kilimli Restaurant: Ağva’nın gizli cenneti Kilimli Koyu’na bakan restaurantın manzarasına doyamayacaksınız. Istanbul’un en önemli restaurantlarına gönderilen balıklar işte burada tutuluyor ve Kilimli Restaurant’ta sizlere tazecik sunuluyor. Tüm sıcak ve soğuk mezeleri ile balıkları nefis.

Liman Restaurant: Ağva’da 1976’dan beri hizmet veren Liman, Yeşilçay deresi kenarında yer alıyor. Kalamar tava ve tereyağlı karidesine doyum olmuyor.

Gizli Bahçe Restaurant: Göksu Deresi üzerinde yer alan Gizli Bahçe Restaurant’ın açık ve kapalı alanı bulunuyor. Açık kısmında nehir manzarasında özel Karadeniz mezeleri yiyebilir, yine balığın en tazesini bulabilirsiniz.

Şengül Çiftliği: Göksu Deresi ile denizin birleştiği yerde konumlanmış Şengül Çiftliği, palamut sezonunu açtığını duyurdu, sizleri bekliyor.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Ağva Otelleri
4.8
Ağva (Merkeze 600M)
Robin’s Nest Eco Resort, Göksu nehir bandında, 7 dönüm arazi üzerinde konumlanmış bir eko tatil beldesi. Tesisin...
340 TL Rezervasyon
4.5
Fırsat Detayı

8 Haziran tarihine kadar telefon ile yapılacak konaklamalarda %20 indirim uygulanıyor. İndirimlerden yararlanabilmek için son rezervasyon tarihi 15 Şubat. Özel günler ve cumartesi hariçtir.

Ağva (Merkeze 500M)
Türkiye’nin her yöresinden getirilen Doğal Taşlar ile inşaa edilmiş özgün mimarisi, Göksu Irmağı'na 60 metre kıyısı,...
455 TL Rezervasyon
4.6
Ağva (Merkeze 4KM)
Ağva Greenline, Göksu nehri kıyısında kapılarını misafirlerine ilk defa 1992 yılında restoran hizmetiyle açmış....
4.7
Ağva (Merkeze 2KM)
Piccolo Mondo bir tarafı orman, diğer tarafı deniz ve iki nehir arasına kurulu bir köy olan, Latincede “iki...
4.4
Ağva (Merkeze 100M)
Ağva’da dere kenarında yaşam bir başkadır. Park Mandalin Ailesi, ayrıcalıklı tatilinizden daha çok keyif almanız...
4.0
Ağva (Merkeze 4KM)
Her şey dahil otellerin karmaşasına inat, ceviz ve nar ağaçlarının henüz dalındaki meyvelerine bakarak...
4.5
Ağva
Beyaz Ev, İstanbul’a 90 km uzaklıkta, Ağva sahile yürüme mesafesinde, Göksu Nehri kıyısında, ev konforunda, kişiye...
4.5
Ağva (Merkeze 3KM)
Ağva’da Göksu Nehri kıyısında 1,500 m2 arazi üzerine kurulu Tranquilla Nehir Evi yemyeşil bir doğanın orta yerinde,...